Isparta Web Tasarım | Medyalarge Yazılım Ofisi

medyalarge yazılım ofisi

Seo Optimizasyon

EN ÜSTTE OLMAK SİZİNDE HAKKINIZ

Seo Nedir?

Seo, bir web sitenin Google arama motoru tarafından üst sıralara çıkartılması için en önemli etkendir. arama motoru optimizasyonu’nu doğru uygulayarak, yalnızca üst sıralara çıkmaktan ziyade aynı zamanda reklam almak için de önemli pozisyon oluşturursunuz.

Siteniz üzerinde yapacağınız çalışmalar sayesinde üst sıralara çıkarak sitenizin şöhretini arttırabilirsiniz. Bu çalışmalar yalnızca tek bir hat üzerinden değil bir çok hat üzerinden yapılmaktadır. Bazı konulara siz yetemeyebilirsiniz. Sizin yetişemediğiniz noktalarda işe biz gireriz.

Sektörde 10 yıldan fazla aldığımız deneyim ile ıspartada öne çıkmaktayız ve bu alanda öncü markalara hizmet vererek çok fazla projede başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Müşterilerimiz ve onların işine verdiğimiz değer ile severek yaptığımız işler birleştiğinde ortaya mükemmel çalışmalar çıkmaktadır.

seo

Seo Nasıl Yapılır?

Search engine optimizasyon, ayrıntılı ve çok uzun bir konu olmakla birlikte temel olarak :

  • Kodlama yapısında google kriterlerine uymak
  • Metin içerisinde belli oranda anahtar kelime kullanılması
  • Özgün ve kaliteli içerikler hazırlanması
  • Hazırlanan içeriklerde başlık uyumlarına dikkat edilmesi vs vs 

burada sayamayacağımız yüzlerce kriter bulunmaktadır. yukarıdaki bazı kurallar sadece sizin uygulayabileceğiniz kurallardır. Bir sonraki safhada işe biz gireriz ve teknik, site içi seo kurallarını uygularız. Uyguladığımız teknikler tamamen siz ve sitenizin başarısı için özel olarak analizler sonucu çıkarılmış raporlardır.

Sitenize Neden Seo Yaptırmalısınız?

Search Engine Optimization, bir web sitesinin arama motorları tarafından daha kolay bulunabilir hale getirilmesi için yapılan bir dizi teknik ve stratejik işlemlerdir. 

  1. Arama motoru sıralamalarında yüksek görünürlük: web sitenizin arama motorlarında yüksek bir sıralamada yer almasına yardımcı olur. Böylece potansiyel müşterileriniz veya okuyucularınız web sitenize daha kolay erişebilirler.

  2. Daha fazla trafik: Yüksek arama motoru sıralaması, web sitenize daha fazla trafik çekecektir. Daha fazla trafik, daha fazla potansiyel müşteri, abone veya okuyucu anlamına gelir.

  3. Rekabet avantajı:  rakiplerinizin önünde yer almanıza yardımcı olabilir. Yüksek arama motoru sıralamaları, rakiplerinizin önünde olmanızı ve daha fazla müşteri veya okuyucu çekmenizi sağlar.

  4. Daha iyi kullanıcı deneyimi:  web sitenizin daha hızlı yüklenmesini, daha kolay gezinilebilir olmasını ve daha yüksek kaliteli içerik sunmasını sağlar. Bu da ziyaretçilerinizin web sitenizde daha uzun süre kalmasını ve daha olumlu bir kullanıcı deneyimi yaşamasını sağlar.

  5. Daha yüksek dönüşüm oranları:  web sitenizin hedef kitlenizle daha iyi eşleşmesine yardımcı olur. Daha iyi bir eşleşme, daha yüksek dönüşüm oranları anlamına gelir.

Tüm bu nedenlerden dolayı, SEO’nun web siteleri için önemi oldukça yüksektir ve online başarı için önemli bir faktördür.